Potřeby filipínské chůvy

Potřeby filipínské chůvy nejsou náročné. V případě, že máte zájem o filipínskou chůvu na plný úvazek, počítejte s tím, že by měla mít ve Vaši domácnosti vlastní pokoj, nejlépe i s koupelnou a wifi připojením, aby mohla být v každodenním kontaktu se svou rodinou.

Profil filipínské chůvy

Na pozice filipínských chův a hospodyň jsou uchazečky vybírány převážně ve věku 20 - 50let, které mají několikaleté zkušenosti s úklidem, péčí o děti a s údržbou celých domů. Jejich zkušenosti jsou především z vyspělých zemí, jako je Hong Kong, Spojené Arabské Emiráty, či ze Skandinávie.

Hovoří velmi dobře anglicky a jsou ochotné vycestovat i na dobu delší dvou let. Dále obohatí Vaši kuchyni o zdravé asijské pokrmy. Nejvíce však oceníte jejich smysl pro pořádek, skromnost, diskrétnost a lásku k Vašim dětem.

Kritéria výběru

Všechny uchazečky jsou vybírány dle jejich referencí, dlouholetých zkušeností, znalosti angličtiny a pracovitosti. Naše partnerská agentura na Filipínách je osobně prověřuje a zaškoluje, stejně tak jako my zde v ČR. Pokud si vyberete uchazečku z Filipín, která není již v ČR musíte předpokládat příjezd do Vaší rodiny během 3 až 4 měsíců. Umožníme Vám s uchazečkami mluvit přes skype a zařídíme za Vás veškeré nezbytné dokumenty. Stačí nás nezávazně kontaktovat a vše Vám rádi vysvětlíme.

  • praktické zkušenosti potřebné pro domácnost a péči dětí
  • zkušenost z vlastní rodiny nebo z jiných rodin a hotelů v zahraničí
  • minimálně středoškolské vzdělání (často bývá vysokoškolské vzd.)
  • doložení a ověření referencí z jiných rodin
  • doložení fotografií
  • trestní bezúhonnost je samozřejmostí, stejně jako podrobné zdravotní vyšetření, které máme k dispozici před výběrem
  • nekuřačka a abstinentka